نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش Bosch

نمایندگی تعمیر بوش BOSCH

استـفاده از قطعــات اورجینــال
پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات مایکروفر بوش

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

تکنسین های حرفه ای​

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch خود را موظف میدانند که خرابی ماکروفر بوش را به درستی تشخیص دهند و تعمیر ماکروفر بوش Bosch را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

صرفه جویی در وقت و هزینه​

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر بوش در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا مایکروویو بوش Bosch شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

ضمانت 6 ماهه و گارانتی​

نمایندگی مجاز تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای ماکروویو بوش Bosch می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات ماکروفر بوش شما را انجام می دهد.

تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

30 سال سابقه درخشان​

نمایندگی رسمی تعمیرات بوش و لوازم خانگی بوش Bosch، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات بوش و تعمیر ماکروفر بوش Bosch در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

خدمات پس از فروش ​

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای مایکروویو بوش می باشد.

اگر به دنبال نزدیک ترین شعب نمایندگی تعمیر بوش و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی بوش Bosch در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02174941 تماس حاصل کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات فر و مایکروفر
بوش Bosch

تاریخچه برند بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش Bosch

در سال 1901 اولین کارخانه بوش Bosch در شهر اشتوتگارت راه ‌اندازی شد و درسال 1910 کارخانه فوئرباخ در کنار اولین کارخانه، به فعالیت تولید لوازم خانگی پرداخت. طی مدت کوتاهی با فروش در دو شعبه، به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در کشور آلمان تبدیل شد و در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز کرد. به دلیل استقبال زیاد مشتریان و همچنین گران بودن هزینه کارگر در کشور آلمان، شرکت بزرگ بوش Bosch تصمیم گرفت 4 کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی راه اندازی کند و تولیدات خود را افزایش دهد. در حال حاضر برند بوش  آلمان به  یکی از 3 برند مطرح لوازم خانگی خارجی در بین خریداران تبدیل شده است.

قابل ذکر است که محصولات بوش  آلمان Bosch در هر4 کشور به یک شکل و یک درجه کیفیتی تولید می‌شود. در قسمت خط تولید ماکروفر بوش آلمان Bosch نیروهای نخبه و مخترعی فعال می باشند که در سیستم مایکروفر از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند، بنابراین کاملا طبیعی است که محصولات بوش Bosch نسبت به سایر برندهای لوازم خانگی از قیمت بالاتری برخوردار باشد. معمولا مایکروویو بوش  Bosch خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کند اما اگر به هر دلیلی نیاز به تکنسین مجرب و متخصص نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش سرویس Bosch داشتید، با تعمیر بوش 02174941 تماس بگیرید.

اگر مایکروویو بوش شما نیاز به تعمیر دارد، با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو بوش سرویس تماس بگیرید، تا در اسرع وقت تکنسین های تعمیرات بوش، با کمترین هزینه مایکروفر شما را تعمیر کنند. تعمیر بوش، در 24 ساعت شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل، در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان هست.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر ماکروفر بوش Bosch در تهران

همانطور که می دانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر ماکروفر بوش Bosch هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی مجاز تعمیر بوش در تهران Bosch ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی تعمیر بوش، اکنون مشغول به فعالیت می باشند. ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش در تهران و سراسر کشور با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ماکروفر بوش Bosch تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیر بوش قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات ماکروویو بوش شما هیچگونه هزینه ای به تعمیرات بوش پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش می باشد. بنابراین اگر برای تعمیرات ماکروفر بوش Bosch نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، تعمیر بوش بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان است.

خطا های ماکروفر بوش در نمایندگی تعمیرات ماکروویو بوش Bosch

تعمیر بوش، خطا های مایکروفر بوش و همچنین راهکارهایی برای رفع این ارورها را در ذیل برای شما عزیزان ذکر کرده است. امید است که این مطلب برای شما سروران مفید باشد، اگر مطلبی که شما به دنبال آن هستید در این مقاله یافت نشد، می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش 02174941 تماس بگیرید تا همکاران ما در تعمیرات بوش، شما را راهنمایی کنند.

✔ خطا یا ارور dE0 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش

 معمولا این ارور زمانی روی صفحه نمایش مایکروفر ظاهر می شود که مایکروفر بوش را تازه نصب کرده اید،  که این حالت، یک حالت نمایشی می باشد و تعمیرات بوش برای رفع چنین پیغامی از روی نمایشگر این مراحل را پیشنهاد می دهد:

1- کلید Start و Stop را همزمان بفشارید. آن ها را نگه داشته تا زمانی که عدد 1 را روی نمایشگر ببینید

2- بعد از آن یک بار کلید Start را فشار دهید. تا On را چشمک زن روی نمایشگر مشاهده کنید

3- ولوم را بچرخانید تا Off ظاهر شود.

4- با فشردن Start تنظیمات را ذخیره نمایید.

✔ خطا یا ارور M در مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر بوش

این ارور مانند dE0 یکی از نشانه های نمایشی بودن دستگاه می باشد. برای رفع این کدخطای مایکروفر بوش می توانید روند گفته شده را دنبال کنید. برای محو کردن چنین پیغامی از روی صفحه نمایش تعمیر بوش توصیه می کند مراحل زیر را دنبال کنید:

1- کلید Start و Stop را همزمان بفشارید. آن ها را نگه داشته تا زمانی که عدد 1 را روی نمایشگر ببینید

2- بعد از آن یک بار کلید Start را فشار دهید. تا On را چشمک زن روی نمایشگر مشاهده کنید

3- ولوم را بچرخانید تا Off ظاهر شود.

4- با فشردن Start تنظیمات را ذخیره نمایید.

نمایش ” : ” به صورت چشمک زن

پس از اینکه جریان برق قطع و وصل می شود، یک سیگنال ممتد شنیده می شود و علامت دو نقطه به صورت چشمک زن بر روی نمایشگر ظاهر می شود. این ارور به این معناست که تنظیمات ساعت مایکروفر به حالت اولیه برگشته است. در صورتی که مایکروفر بوش را به تازگی نصب کرده باشید نیز ممکن است این ارور را مشاهده کنید که با انجام مراحل مذکور می توانید این ارور را از بین ببرید. اگر به هر دلیلی نتوانستید آن را رفع کنید، با ما در تعمیر بوش تماس بگیرید.

✔ خطا یا ارور H95 ، E723 ، E-3  در مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش

این سه ارور مربوط به درب مایکروفر بوش می باشد که تعمیر بوش در ذیل به هریک پرداخته است:

✔ خطا یا ارور E-3 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش

این ارور مربوط به مشکل باز شدن درب مایکروفر بوش می باشد. برای رفع این خطا دستگاه را از برق کشیده و بعد از ۳۰ ثانیه مجددا وصل نمایید. به احتمال زیاد این ارور رفع خواهد شد اما اگر دیدید این ارور همچنان روی صفحه نمایش وجود دارد، با تعمیر بوش در مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر 02174941 تماس بگیرید.

✔ خطا یا ارور E723 مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر بوش

این ارور مربوط به درست بسته نشدن درب مایکروفر بوش می باشد. برای رفع خطا یک بار درب را باز کرده و مجددا ببندید. اگر ارور رفع نشد، باید میکروسوئچ و قفل درب بررسی شود. می توانید با تماس با مشاوران تعمیرات بوش، مشکلتان را حل کنید.

✔ خطا یا ارور H95 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش

این ارور مایکروفر بوش نیز مانند ارور بالا نشان دهنده این است که درب مایکروفر به درستی بسته نشده است.  برای رفع آن یک بار درب مایکروفر را باز کرده و مجددا ببندید. در صورت برطرف نشدن ارور باید میکروسوئچ و قفل درب بررسی شود.

✔ خطا یا ارور Er1 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش

 این ارور نشان دهنده این است که سنسور دما در مایکروفر بوش با مشکل مواجه شده است. برای رفع این ارور ابتدا سیم کشی سنسور و اتصالات آن را بررسی کنید، اگر اتصالات مشکلی نداشت، باید سنسور تعویض شود. در صورتی که همچنان ارور ادامه داشته باشد باید ماژول کنترل بررسی شود. محصولات بوش برای تعمیرات، نیاز به یک تکنسین تخصصی دارند که بتواند به درستی محصول را عیب یابی و تعمیر کند، شما می توانید با ما در مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر بوش 02174941 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه، نمایندگی ما در تعمیر بوش، مایکروفر بوش شما را تعمیر کنند.

✔ خطا یا ارور Er3 مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر بوش

 این ارور زمانی ظاهر می شود که در داخل مایکروفر گرمای بیش از حد ایجاد شده باشد. برای رفع این ارور لازم است تا دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید تا کاملا خنک شود. با مشورت با مشاوران ما در تعمیرات بوش، می توانید مشکلتان را رفع کنید.

✔ خطا یا ارور Er2 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش

 این ارور مرتبط با سیستم برق رسانی و خطا در مدار اتصال برق ورودی یا برد الکترونیک می باشد. برای رفع این ارور باید اتصال منبع تغذیه و برد الکترونیک را بررسی کنید و جریان موجود در آن ها را اندازه گیری نمایید، تا مطمئن شوید در محدوده ی استاندارد قرار دارد. برای رفع این ارور برقکاران ما در تعمیرات بوش می توانند به شما کمک کنند.

✔ خطا یا ارور Er6 مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش

این ارور مربوط به ایراد در قفل درب مایکروفر بوش می باشد. برای رفع این ارور ابتدا باید قفل درب بررسی شود و در صورت نیاز تعویض شود. محصولات بوش برای تعمیرات، نیاز به یک تکنسین تخصصی دارند که بتواند به درستی محصول را عیب یابی و تعمیر کند. شما می توانید با ما در مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر بوش 02174941 تماس بگیرید تا نمایندگی ما در تعمیر بوش، در اسرع وقت و با کمترین هزینه، مایکروفر بوش شما را تعمیر کنند.

✔ خطا یا ارور Er8 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوش

 در صورتی که این ارور را بر روی صفحه نمایش مایکروفر بوش مشاهده کردید، حتما با ما در نمایندگی تعمیر بوش 02174941 تماس بگیرید، چون رفع این ارور نیاز به یک تکنسین تخصصی دارد که بتواند به درستی مایکروفر را تعمیر کند. پس با ما در تعمیر بوش همراه باشید.

✔ خطا یا ارور E005 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش

 در صورتی که این ارور را بر روی صفحه نمایش مایکروفر بوش مشاهده کردید، حتما با ما در نمایندگی تعمیرات بوش 02174941  تماس بگیرید، چون رفع این ارور نیاز به یک تکنسین تخصصی دارد که بتواند به درستی مایکروفر را تعمیر کند. پس با ما در تعمیرات بوش همراه باشید.

✔ خطا یا ارور E011 مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر بوش

 این ارور مربوط به اتصال یکی از کلید های کنترل پنل می باشد. برای رفع این ارور ابتدا دستگاه را خاموش کنید و سپس تمامی کلیدها را بفشارید، تا اگر کلیدی گیر کرده است رها شود. ممکن است بر اثر ریختن آب یا وجود گرد و غبار زیاد چنین مشکلی پیش آمده باشد. دستگاه را خاموش کنید و با استفاده از یک دستمال آن را پاک کرده و فرصت دهید تا اگر رطوبتی روی آن باقی مانده خشک شود. برقکاران تعمیرات بوش در این زمینه به شما کمک می کنند.

✔ خطا یا ارور E115 مایکروفر بوش در نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش

این ارور مانند ارور Er3 مربوط به داغ شدن مایکروفر می باشد. برای رفع این ارور دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید خنک شود.

✔ خطا یا ارور E305 مایکروفر بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوش

 این ارور به عدم ارتباط بین پایه ها اشاره دارد. برای رفع این ارور مایکروفر بوش می توانید یکبار دستگاه را خاموش کرده و مجددا روشن نمایید.

شعبات نمایندگی های مجاز تعمیرات ماکروفر بوش Bosch در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های مجاز تعمیرات ماکروفر بوش Bosch در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر بوش Bosch در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.