نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

نمایندگی تعمیر بوش BOSCH

استـفاده از قطعــات اورجینــال
پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات جاروبرقی بوش

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

تکنسین های حرفه ای​

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch خود را موظف میدانند که خرابی جاروبرقی بوش را به درستی تشخیص دهند و تعمیر جاروبرقی بوش Bosch را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

صرفه جویی در وقت و هزینه​

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر بوش در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا جاروبرقی بوش Bosch شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

ضمانت 6 ماهه و گارانتی​

نمایندگی مجاز تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای جاروبرقی بوش Bosch می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش شما را انجام می دهد.

تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

30 سال سابقه درخشان​

نمایندگی رسمی تعمیر بوش و لوازم خانگی بوش Bosch، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات بوش و تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

خدمات پس از فروش ​

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای جاروبرقی بوش می باشد.

اگر به دنبال نزدیک ترین شعب نمایندگی تعمیر بوش و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی بوش Bosch در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02174941 تماس حاصل کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر 
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات فر و مایکروفر
بوش Bosch

تاریخچه برند بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

در سال 1901 اولین کارخانه بوش Bosch در شهر اشتوتگارت راه ‌اندازی شد و درسال 1910 کارخانه فوئرباخ در کنار اولین کارخانه، به فعالیت تولید لوازم خانگی پرداخت. طی مدت کوتاهی با فروش در دو شعبه، به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در کشور آلمان تبدیل شد و در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز کرد. به دلیل استقبال زیاد مشتریان و همچنین گران بودن هزینه کارگر در کشور آلمان، شرکت بزرگ بوش Bosch تصمیم گرفت 4 کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی راه اندازی کند و تولیدات خود را افزایش دهد. در حال حاضر برند بوش  آلمان به  یکی از 3 برند مطرح لوازم خانگی خارجی در بین خریداران تبدیل شده است.

قابل ذکر است که محصولات بوش  آلمان Bosch در هر4 کشور به یک شکل و یک درجه کیفیتی تولید می‌شود. در قسمت خط تولید جاروبرقی بوش آلمان Bosch نیروهای نخبه و مخترعی فعال می باشند که در سیستم جاروبرقی از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند. بنابراین کاملا طبیعی است که محصولات بوش Bosch نسبت به سایر برندهای لوازم خانگی از قیمت بالاتری برخوردار باشد. معمولا جاروبرقی های بوش  Bosch خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند. اما اگر به هر دلیلی نیاز به تکنسین مجرب و متخصص بوش سرویس Bosch داشتید، با ما در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی بوش 02174941 تماس بگیرید.

اگر جارو برقی بوش شما نیاز به تعمیر دارد، با ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch سرویس تماس بگیرید، تا در اسرع وقت تکنسین های تعمیرات بوش با کمترین هزینه جاروبرقی شما را تعمیر کنند. تعمیر بوش در 24 ساعت شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل، در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان هستیم.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در تهران

همانطور که می دانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر جاروبرقی بوش Bosch هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های معتبر تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران Bosch ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش نمایندگی اکنون مشغول به فعالیت می باشند. ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران و سراسر کشور با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر جاروبرقی بوش Bosch تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیرات بوش قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیر جاروبرقی بوش شما هیچگونه هزینه ای به تعمیرات بوش پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی تعمیرات مجاز جاروبرقی بوش می باشد. بنابراین اگر برای جاروبرقی بوش Bosch نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، تعمیر بوش بهترین گزینه بوش سرویس برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

مهمترین قطعات قابل تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر  شیلنگ خرطومی جاروبرقی بوش

تعمیر برس جاروبرقی بوش

تعمیر موتور جاروبرقی بوش

تعمیر کوبل جاروبرقی بوش

مهمترین قطعات تعویضی جاروبرقی بوش

تعویض فیلتر جاروبرقی بوش

تعویض کیسه جاروبرقی بوش

تعویض پاکت جاروبرقی بوش

مشکلات رایج جاروبرقی بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

✔ کاهش مکش قدرت جاروبرقی بوش در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی بوش Bosch

 تعمیرات بوش توصیه میکند که اگر قدرت مکش جاروبرقی شما کم شده ممکن است لوله خرطومی یا تلسکوپی جاروبرقی شما کم شده باشد، اگر این مشکل اتفاق افتاده می توانید با فشار آب آن را تخلیه کنید. اگر فیلترهای جاروبرقی شما خراب یا کثیف شده نیاز به تعویض دارد، به طور معمول فیلتر جاروبرقی بوش را بایستی هر ۶ ماه یک بار تعویض کرد. برای تعویض می توانید با نمایندگی های ما در تعمیر بوش تماس بگیرید.

✔ علت خاموش شدن جاروبرقی بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

اگر هنگام کار با جاروبرقی پس از زمان کوتاهی جاروبرقی شما خاموش می شود، تعمیر بوش، دلیل پر شدن را از پاکت می داند و یا پایان عمر فیلتر ها رسیده و با تعویض فیلتر و پاکت مشکل حل می شود. اما اگر موتور نیم سوز شده باشد و یا کلکتور آرمیچر آسیب ببیند، در این زمان نیاز است که جارو برقی شما تعمیر شود؛ شما اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، می توانید با ما در نمایندگی تعمیرات رسمی جاروبرقی بوش Bosch در سراسر ایران  02174941 تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب تعمیرات بوش در اسرع وقت و با کمترین هزینه جارو برقی شما را تعمیر کنند.

✔ داغ شدن جاروبرقی بوش در هنگام کار کردن در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی بوش Bosch

اگر پس از گذشت مدت زمانی از کارکردن جارو برقی بوش، جارو برقی داغ شده طبیعی است اما اگر خیلی سریع جارو برقی بوش به شدت داغ شده است ممکن است به دلیل عدم تعویض پاکت جاروبرقی بوش و یا عدم تعویض فیلتر جاروبرقی بوش ‌باشد. اما در برخی موارد نیز ممکن است موتور جاروبرقی آسیب دیده باشد که در این صورت نیاز به سرویس دارد. برای سرویس دهی به جارو برقیتان می توانید از نمایندگان ما در تعمیر بوش کمک بگیرید.

✔ صدای زیاد جاروبرقی بوش در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش Bosch

این ایراد مرتبط با موتور دستگاه می باشد که در این صورت احتمالا موتور جاروبرقی نیاز به پاکسازی و مخزن شویی یا تعویض بلبرینگ و … دارد. برای تعویض قطعه های مورد نظرتان می توانید از ما در تعمیر بوش کمک بگیرید.

✔ تعمیر سیم جمع کن جارو برقی بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

اگر سیم جاروبرقی به صورت کامل جمع نمی شود ممکن است ایراد از خرابی فنر سیم جمع کن باشد. التبه ممکن است این ایراد از توپی سیم جمع کن نیز به وجود آمده باشد. یکی از ایرادات دیگری که ممکن است بوجود بیاید،  این است که وقتی سیم را به سمت بیرون می کشید، بیرون باقی نمی‌ماند و مجدد به داخل جاروبرقی می‌رود. این ایراد معمولا از سیم قفل کن توپی سیم جمع کن است که می بایست تعمیر و یا تعویض شود. در صورت بروز چنین مشکلاتی با ما در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در سراسر ایران 02174941 تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب تعمیرات بوش در اسرع وقت و با کمترین هزینه جارو برقی شما را تعمیر کنند.

✔ روشن نشدن جاروبرقی بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

این اتفاق ممکن است به دلایلی همچون سوختگی موتور جاروبرقی و قطع اتصالات موتور، خرابی سیم جمع کن و یا پلاتین های داخلی آن و یا آسیب های برد جاروبرقی بوش باشد. اگر احساس کردید که سوخته است، سریعا با نمایندگی تعمیر بوش تماس بگیرید.

چگونه جاروبرقی اصل و تقلبی بوش را تشخیص دهیم؟

نمایندگی تعمیر بوش، یکی از بهترین راهها را مراجعه به وب سایت رسمی بوش می داند. شما می توانید مدل های جاروبرقی اصلی بوش را در سایت بوش مشاهده فرمایید.

راه دوم مقایسه قیمت ها می باشد، جارو برقی اصلی نسبت به جارو برقی تقلبی تفاوت قیمت قابل ملاحظه ای دارند.

راه سوم مقایسه نوع فونت و نوشتار برچسب های مارک بوش که در مدل اصلی جاروبرقی بوش دارای فونت دقیق برند بوش است که جنس آن از فلز است.

راه چهارم خرید از فروشگاه های معتبر محصولات بوش می باشد.

جارو برقی اصلی بوش دارای کارتن و گارانتی می باشد. اما نوع تقلبی آن فاقد کارتن و گارانتی می باشد.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش Bosch در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.