نمایندگی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید با ساید بوش Bosch

نمایندگی تعمیر بوش BOSCH

استـفاده از قطعــات اورجینــال
پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

تکنسین های حرفه ای​

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch خود را موظف میدانند که خرابی یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش را به درستی تشخیص دهند و تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

صرفه جویی در وقت و هزینه​

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر بوش در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

ضمانت 6 ماهه و گارانتی​

نمایندگی مجاز تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش شما را انجام می دهد.

تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

30 سال سابقه درخشان​

نمایندگی رسمی تعمیرات بوش و لوازم خانگی بوش Bosch، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات بوش و تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید  بوش Bosch در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

خدمات پس از فروش ​

نمایندگی رسمی تعمیر بوش Bosch دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش می باشد.

اگر به دنبال نزدیک ترین شعب نمایندگی تعمیر بوش و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی بوش Bosch در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02174941 تماس حاصل کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات یخچال، فریزر
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز
بوش Bosch

نمایندگی تعمیرات فر و مایکروفر
بوش Bosch

تاریخچه برند بوش در نمایندگی تعمیرات یخچال بوش Bosch

در سال 1901 اولین کارخانه بوش Bosch در شهر اشتوتگارت راه ‌اندازی شد و درسال 1910 کارخانه فوئرباخ در کنار اولین کارخانه، به فعالیت تولید لوازم خانگی پرداخت. طی مدت کوتاهی با فروش در دو شعبه، به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در کشور آلمان تبدیل شد و در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز کرد. به دلیل استقبال زیاد مشتریان و همچنین گران بودن هزینه کارگر در کشور آلمان، شرکت بزرگ بوش Bosch تصمیم گرفت 4 کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی راه اندازی کند و تولیدات خود را افزایش دهد. در حال حاضر برند بوش  آلمان به  یکی از 3 برند مطرح لوازم خانگی خارجی در بین خریداران تبدیل شده است.

قابل ذکر است که محصولات بوش  آلمان Bosch در هر4 کشور به یک شکل و یک درجه کیفیتی تولید می‌شود. در قسمت خط تولید یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش آلمان Bosch نیروهای نخبه و مخترعی فعال می باشند که در سیستم یخچال، فریزر و ساید بای ساید از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند و حتی تعمیر بوش در خصوص تعمیر و تعویض قطعات هم فعالیت می کند، بنابراین کاملا طبیعی است که محصولات بوش Bosch نسبت به سایر برندهای لوازم خانگی از قیمت بالاتری برخوردار باشد. معمولا یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش  Bosch خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند اما اگر به هر دلیلی نیاز به تکنسین مجرب و متخصص بوش سرویس Bosch داشتید، با تعمیر بوش  02174941 تماس بگیرید.

اگر یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش شما نیاز به تعمیر دارد، با ما در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید بوش سرویس تماس بگیرید، تا در اسرع وقت تکنسین های تعمیرات بوش با کمترین هزینه یخچال، فریزر و ساید بای ساید شما را تعمیر کنند. تعمیر بوش در 24 ساعت شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل، در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان هست.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش bosch در تهران

همانطور که می دانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیر ساید بای ساید بوش Bosch در تهران ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در بوش نمایندگی اکنون مشغول به فعالیت می باشند. تعمیر بوش در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید بوش در تهران و سراسر کشور با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بوش Bosch تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای نمایندگی تعمیر بوش قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات یخچال فریزر بوش شما هیچگونه هزینه ای به تعمیرات بوش پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید بوش می باشد. بنابراین اگر برای یخچال و ساید بای ساید بوش Bosch نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، نمایندگان ما در تعمیرات بوش بهترین گزینه بوش سرویس برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

تفاوت های یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch با سایر برندها

یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش آلمان Bosch علاوه بر تفاوت های کیفیتی، از لحاظ ظاهری نیز با سایر یخچال فریزرها متفاوت است. طراحی زیبا و جادار، رنگ ‌بندی سفید و سیلور، سیستم خنک ‌کننده برای حفظ طراوت و شادابی موادغذایی، محفظه که تا 3 برابر شادابی و طراوت مواد غذایی را حفظ می‌کند، فناوری جهت جلوگیری از برفک و یخ‌ زدگی، تکنولوژی کمک به انرژی کمپرسور در زمان قرار دادن مواد غذایی گرم در فضای داخلی یخچال، فناوری برای انجماد سریع، امکانی برای تنظیم کردن دمای داخلی بر اساس دمای بیرونی یخچال و ساید بای ساید  قسمتی از تفاوت های یخچال برند بوش Bosch با سایر برندها می باشد. حتی در تعمیر بوش، شما می توانید با ما مشاوران ما جهت راهنمایی در تماس باشید.

محصولات بوش آلمان Bosch مانند سایر محصولات معتبر موجود در بازار، دارای نمونه تقلبی می باشد. بنابراین برای خرید باید بسیار دقت کرد، برای تشخیص یخچال بوش اصل آلمان می‌توانید به سایت لوازم خانگی بوش Bosch سر بزنید و با بررسی دقیق نمونه اصلی از خرید یخچال تقلبی جلوگیری کنید. برای تعمیرات نیز باید به مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch مراجعه کنید.

خطاهای یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش آلمان Bosch

هر یک از ارورهای یخچال فریزر بوش ساید بای ساید بوش نشان از معیوب بودن بخش یا بخش هایی از دستگاه می باشد که در ذیل به توضیح هر یک می پردازیم. تعمیر بوش ازشما عزیزان خواهشمنداست تحت هیچ شرایطی ، بدون دانش تخصصی اقدام به عیب یابی و تعمیر بوش لوازم خانگی ننمایند و از تعمیرگاه های متفرقه خدمات دریافت ننمایند. چون در صورت خرابی ، ممکن است خسارت های بیشتری به بار بیاورد. معقولانه ترین کار در چنین شرایطی تماس با  نمایندگی رسمی تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش می باشد.

✔ خطا یا ارور E01 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

این ارورمعمولا زمانی نمایش داده می شود که یکی از دو عامل زیر اتفاق افتاد باشد. یا سنسور دمای محفظه یخچال سوخته باشد یا سیمهای اتصال به سنسور قطع شده یا اتصال کوتاه شده باشند. برای رفع این موضوع حتما با نمایندگی تعمیر بوش تماس بگیرید.

✔ خطا یا ارور E02 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید بوش Bosch

نمایش این کد خطا در یخچال فریزرهای بوش به این معنی است که یا سنسور دمای محفظه فریزر درست عمل نمی کند، یا سیمهای اتصال این سنسور قطع یا اتصال کوتاه شده است.  برای عیب یابی این سیم ها، نمایندگی ما در تعمیر بوش آماده خدمات به شما هستند.

✔ خطا یا ارور E03 یخچال بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

این کد خطا مربوط به عملکرد حسگر کنترل دمای مربوط به فضای داخلی کشوی یخچال است. مانند دو کد خطای قبلی، در این مورد نیز یا مشکل از خود سنسور است یا اتصالات این سنسور مشکل پیدا کرده. برای تست این موضوع یک نماینده از تعمیر بوش خبر کنید تا در عرض چند دقیقه خطا را رفع کند.

✔ خطا یا ارور E04 یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید بوش Bosch

اگر سنسور دمای کندانسور فریزر درست کار نکند، این کد خطا نمایش داده می شود. البته ممکن است مشکل از خود سنسور نباشد بلکه سیمهای سنسور قطع یا اتصال کوتاه شده باشند. تست این اتصالات را هم می توانید خودتان و هم می توانید به عهده نمایندگان تعمیرات بوش بسپارید.

✔ خطا یا ارور E05 یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

معمولا وقتی حسگر دمای مربوط به سیستم یخ زدایی (دیفراست) درست عمل نمی کند یا ارتباطش قطع می شود این کد خطا روی صفحه نمایش ظاهر می شود. در این مواقع امکان دارد قطعه تعویض شود، پس از پرنسل ما در تعمیر بوش کمک بگیرید.

✔ خطا یا ارور E06 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید بوش Bosch

این ارور مربوط به سنسور اواپراتور یخچال بوش است. البته از آن ارورهایی نیست که معمولا روی صفحه نمایش می بینیم. درواقع این ارور فقط هنگامی نمایش داده می شود که سرویسکاران تعمیرات بوش مشغول انجام تست های عیب یابی هستند، آن هم در صورتی که این سنسور مشکل داشته باشد.

✔ خطا یا ارور E07 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

این ارور مربوط به سنسور اواپراتور فریزر بوش است. البته از آن ارورهایی نیست که معمولا روی صفحه نمایش می بینیم. درواقع این ارور فقط هنگامی نمایش داده می شود که سرویسکاران تعمیرات بوش مشغول انجام تست های عیب یابی هستند، آن هم در صورتی که این سنسور مشکل داشته باشد.

✔ خطا یا ارور E10 یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

این کد خطا ممکن است نشان دهنده بروز مشکل در برد اصلی کنترل یخچال باشد. البته برای اطمینان، دو شاخه یخچال را برای حدود ۵ دقیقه از برق بکشید و مجددا وصل کنید. اگر ارور بر طرف شد، یعنی مشکل خاصی وجود ندارد. اما اگر باز هم ارور ظاهر شد به این معنی است که برد الکترونیکی یخچال مشکل پیدا کرده. و کار معقولانه این است که با سرویس کاران تعمیرات بوش تماس بگیرید. 

✔ خطا یا ارور E11 یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید بوش Bosch

این ارور معمولا زمانی ظاهر می شود که برد الکترونیکی صفحه نمایش درست کار نکند. برای اطمینان، دو شاخه یخچال را به مدت سه دقیقه از برق بکشید و دوباره وصل کنید. با این کار برد صفحه نمایش ریست خواهد شد و ممکن است مشکل به کلی برطرف شود. اما اگر باز هم این ارور ظاهر شد، قاعدتا باید برد صفحه نمایش مشکل پیدا کرده باشد. که از نماینده نزدیک به محلتان در تعمیر بوش می توانید کمک بگیرید. 

✔ خطا یا ارور E15 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش Bosch

در صورتی که حسگر دمای محیطی یخچال درست کار نکند این کد خطا نمایش داده می شود. البته در این مورد هم مثل همه سنسورهای دیگر، ممکن است خود سنسور ایرادی نداشته باشد و صرفا اتصالات آن مشکل پیدا کرده یا اتصال کوتاه شده باشند. برای تست این اتصالات یک برق کار متخصص را از تعمیر بوش خبر کنید.

✔ خطا یا ارور E20 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش Bosch

این کد خطا، در یخچال فریزرهای بوش، معمولا به این دلیل بروز می کند که ارتباط بین برد الکترونیکی اصلی یخچال و برد الکترونیکی صفحه نمایش درست برقرار نمی شود. چنین خطایی ممکن است مربوط به یکی از سه عامل زیر باشد. ممکن است سیم های اتصال در بخشی از مسیر مشکل پیدا کرده باشند. در غیر این صورت، یا برد اصلی یخچال مشکل پیدا کرده یا برد صفحه نمایش. این خطا حیاتی است و حتما با مهندسین تعمیرات بوش تماس بگیرید. 

✔ خطا یا ارور E21 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش Bosch

در شرایطی که برد الکترونیکی صفحه نمایش و برد الکترونیکی مربوط به آب سرد کن و یخ ساز درست ارتباط برقرار نکنند، این کد خطا ظاهر می شود. در این مورد هم ابتدا این احتمال هست که سیم های اتصال بین این دو برد قطع یا اتصال کوتاه شده باشند. در غیر این صورت قاعدتا باید یکی از این بردهای الکترونیکی مشکل پیدا کرده باشد.

✔ خطا یا ارور DOOROPEN  یخچال بوش Bosc در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال بوش Bosch

اگر درب یخچال بیش از ۳۰ ثانیه باز بماند این ارور نمایش داده می شود. درب را کامل ببندید، ارور رفع خواهد شد و دیگر لازم نیست که با تعمیر بوش تماس بگیرید!

✔ خطا یا ارور LOWPOWER  یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش Bosch

در اثر افت ولتاژ ورودی، یخچال کار نمی کند و این کد خطا بر صفحه نمایش ظاهر می شود. هر وقت ولتاژ دوباره به حد نرمال برسد، یخچال شروع به کار می کند. مشاوران ما 24 ساعته در نمایندگی تعمیرات بوش آماده پاسخ به سوالات شما هستند. 

✔ خطا یا ارور EA  یخچال بوش Bosch

به احتمال زیاد مشکل مربوط به موتور یخ ساز است. ابتدا باید سیمهای اتصال به موتور را بررسی کرد. در صورت سلامت سیم ها،‌ خود موتور باید بررسی و در صورت لزوم تعویض شود. یک برق کار از تعمیر بوش خبر کنید تا این تست را انجام دهد.

✔ خطا یا ارور EG  یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش Bosch

این کد خطا مربوط به عملکرد نامناسب یا از کار افتادن شیربرقی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش است. به احتمال بسیار زیاد باید شیربرقی را عوض کرد. برای تعویض شیر باید از همان نمایندگی که از آن در تعمیر بوش خرید کرده اید بگیرید.

✔ خطا یا ارور ES یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال بوش Bosch

اگر کلید خروجی یخ از یخ ساز یا کلید خروجی آب از آبسرد کن مشکل داشته باشد، این کد خطا نمایش داده می شود. ابتدا باید از سلامت بخش یخ ساز و آبسردکن مطمئن شد. اگر این بخش ها مشکلی نداشته باشد، باید کلید خروجی را عوض کرد. تعویض کلید خروجی را از نمایندگی شعبه خودتان در تعمیر بوش بخواهید.

✔ خطا یا ارور EU  یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش Bosch

این کد خطا وقتی نمایش داده می شود که کلید روشن و خاموش کردن یخ ساز درست کار نکند. عامل این مشکل ممکن است اشکال در سیم های بخش یخ ساز باشد. ممکن هم هست که کلید خراب شده باشد. در این صورت باید کلید را تعویض کرد. تعویض کلید فقط با یک تماس به نمایندگی شعبه خودتان در تعمیر بوش قابل حل است.

✔ خطا یا ارور F1 یخچال بوش Bosch در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش Bosch

این کد خطا زمانی ظاهر می شود که یا حسگر سیستم یخ زدایی (سنسور دیفراست) مشکل پیدا کرده باشد یا حسگر دمای محیطی درست عمل نکند. در این مورد هم در ابتدا باید سیم های اتصال سنسورها را بررسی کرد. اگر مشکلی نبود قاعدتا یکی از این حسگرها سوخته و باید تعویض شود. اما برای اطمینان از اینکه آیا واقعا سوخته است، با تماس به نمایندگی تعمیر بوش محلتان می توانید از صحت موضوع باخبر شوید. 

✔ خطا یا ارور RT   یخچال بوش Bosch در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال بوش Bosch

اگر حسگر دمای محیطی یخچال ساید بای ساید بوش درست عمل نکند، این خطا ظاهر می شود. احتمالا سیم های اتصال سنسور قطع یا اتصال کوتاه شده اند. اگر سیم ها سالم باشند، ممکن است خود سنسور ایراد داشته باشد.

قطعات اصلی یخچال بوش آلمان Bosch

قطعات اصلی یخچال بوش Bosch دارای دو دسته می باشد، دسته اول قطعات مکانیکی یخچال و دسته دوم قطعات الکتریکی دستگاه می باشند.

✔ قطعات مکانیکی یخچال بوش آلمان Bosch

این اجزاء شامل کندانسور یا رادیاتور خنک کننده، کمپرسور، فیلتر، اپراتور و لوله مویی یخچال هستند که در صورت خرابی باید هر چه سریع تر به تعمیر یخچال بوش پرداخت تا خرابی ها بیشتر نشود. پس همان لحظه با نمایندگی تعمیر بوش تماس بگیرید. 

✔ قطعات الکتریکی دستگاه بوش آلمان Bosch

این قطعات شامل رله اورلود ، رله استارت، ترموستات، موتور الکتریکی، سیم رابط و جعبه تقسیم، ترمودیسک، برد الکتریکی، المنت و لامپ یخچال هستند.

شعبات نمایندگی های تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید
بوش Bosch در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید بوش Bosch در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.