تعمیر جاروبرقی بوش
انواع جاروبرقی بوش
1400-11-18
تعمیر جارو شارژی بوش
برای تعمیر جارو شارژی به چه چیزی نیاز دارم؟
1400-11-18

جارو شارژی بوش مناسب

 

در انتخاب جارو شارژی مناسب باید دقت داشته باشیم که مکش کافی برای تمیز کردن آشفتگی های روزمره کف داشته باشد و استفاده از آن و ضمائم آن نیز آسان باشد. همچنین در انتخاب جارو شارژی بوش مناسب باید دقت داشته باشیم که دارای باتری باشد تا به اندازه کافی قدرتمند باشد که جاروشارژی را تا زمانی که نیاز به انجام کارهای تمیز کردن داریم کار کند. جارو شارژی بوش بهترین وسیله برای تمیز کردن کفپوش و پله خانه شماست.

اگر جاروشارژی بوش شما نیاز به تعمیر دارد، با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات جارو شارژی بوش 02174941 تماس بگیرید تا جاروشارژی بوش شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب ما تعمیر شود.

برای راحتی مطلق، هیچ چیز بهتر از جارو شارژی نیست که می توانید آن را از کمد بیرون بکشید تا خرده ها و کثیفی ها را فوراً پاک کنید. ممکن است بخواهید یک جاروشارژی را به عنوان مکمل مدل سیمی در نظر بگیرید که در صورت نیاز به تمیز کردن کامل خانه، برق آن تمام نشود. انتخاب بهترین نوع جاروشارژی برای شما بستگی به خانه شما و تعداد حیوانات خانگی شما دارد.

 

هنگام انتخاب جارو شارژی بوش مناسب چه نکاتی را باید در نظر گرفت:

در سال های اخیر نیاز به جاروشارژی در بازار رشد بسیای داشته جاروهای شارژی سبک وزن و قابل شارژ هستند .

  • قدرت و زمان اجرا در انتخاب جارو شارژی مناسب موثر است

باید در نظر داشته باشیم که جاروشارژی به اندازه جاروهای سیمی قدرتمند نیست. این جاروشارژی ها با باتری های لیتیوم یونی کار می کنند که ظرفیت آنها از 12 ولت تا 40 ولت است. جاروهای شارژی برای مکش مناسب دارای حداقل باتری 18 ولت است. مدت زمان وکیوم جاروشارژی بین 15 تا 50 دقیقه است. جاروشارژی بوش قابلیت تنظیم سرعت مکش و همچنین قدرت مکش است.

  • عمر باتری در انتخاب جارو شارژی مناسب موثر است

جاروشارژی مناسب انتظار میرود که همراه با باتری لیتیوم یونی قابل شارژ تا سه سال شارژ کامل داشته باشد، ممکن است پس از مدتی به نظر برسد که باتری نیاز به تعویض دارد یکی از راه های موثر در بالا بردن عمر باتری جاروشارژی این است که بعد از هر بار استفاده، باتری را شارژ کنید و جاروشارژی را در معرض تابش نورخورشید رها نکنید زیرا ممکن است عمر مفید باتری را کاهش دهد.

تعمیر لوازم خانگی بوش

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش

 

مشکلات متداول جاروشارژی

با توجه به اینکه جاروشارژی بوش Bosch یکی از برترین برندهای موجود در بازار می باشد و معمولا جاروشارژی بوش Bosch خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، اما در هر صورت اگر دیدید جاروشارژی بوش Bosch شما دچار مشکل میشود ممکن است به علت این باشد: موتور جارو شارژی یا کیسه جمع آوری گرد و غبار محکم نصب نشده باشد خاک از شکاف ها وارد موتور شده و باعث آسیب رساندن به قسمت های داخلی جاروشارژی می شود.

– چرا جارو شارژی من کار نمی کند؟

مشکل ممکن است در آداپتور جاروشارژی، پایه شارژ یا باتری و یا پریز برق باشد. سعی کنید جاروشارژی خود را به پریز دیگری وصل کنید. اگر جارو شارژی شروع به شارژ شدن کرد، مشکل از اولین پریز است که استفاده کرده اید.

– ماندگاری جارو شارژی ایستاده چقدر است؟

ماندگاری جاروشارژی از نوع ایستاده بستگی به عوامل بسیاری دارد از جمله نحوه استفاده از آن ، به طور میانگین طول عمر جاروشارژی بین 3 تا 5 سال است (قبل آنکه نیاز به تعویض یک قطعه گران قیمت مانند باتری یا دیگر قطعات تمیز کننده داشته باشد.)

– چرا مکش جارو شارژی قطع می شود؟

مسدود شدن شلنگ جاروشارژی باعث از قطع شدن مکش جاروشارژی شده، برای درست کردن این مشکل شلنگ و ضمائم را از هم جدا کنید تا ببینید آیا چیزی مانند گرد و غبار یا توپ مو وجود دارد که جریان هوا را محدود می کند. می توانید با کمک یک چوب بلند یا دسته جارو، شلنگ را باز کنید.

– چرا جاروشارژی من مدام خاموش می شود؟

ممکن است شلنگ جاروبرقی آسیب دیده باشد ویا گرفتگی فیلتر هوای موتور .هر دو مورد می تواند باعث خاموش شدن جاروبرقی در حین استفاده شود زیرا سیم پیچ های موتور زمانی که خراب شده باشد می‌تواند باعث داغ شدن بیش از حد موتور و کاهش بار اضافی شود.

-چرا جاروشارژی بیش از حد گرم می شود؟

موتور جاروشارژی شما اساساً از آسیب در امان است، با این حال، هنگامی که در معرض شرایطی غیر از آنچه برای آن طراحی شده است، ممکن است از کار بیفتد. شایع ترین دلیل خرابی موتورهای جاروشارژی گرم شدن بیش از حد است. این موتورها از هوایی که با گرد و غبار مکیده میشود برای خنک شدن خود استفاده می کنند.

نکته برای تعمیر و نگهداری جاروشارژی
  • تسمه جاروشارژی خود را به موقع عوض کنید.
  • برس غلتکی جاروشارژی را تمیز کنید.
  • کیسه جاروشارژی را وقتی پر شد تعویض کنید.
  • فیلترهای جاروشارژی را تمیز نگه دارید.
  • مراقب عملکرد جاروشارژی خود باشید.
  • ارتفاع نازل را به درستی تنظیم کنید.
  • بصورت منظم سرویس وکیوم انجام شود.